Kodra e Priftit, Rruga Marie Kraja, prane Shkolles “Mrekullia”, shitet vile 2-kateshe, siperfaqe trualli 250 m², siperfaqe ndertimi 223 m², me Hipoteke, e rivlersuar, ku secili kat ka hyrje me vehte, dhe totalisht i mobiluar. Vila perbehet nga 5 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone, vendparkim, oborr.
Kati i 1 organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet.
Kati i 2 organizohet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete.

Cmimi i shitjes 20000000 leke i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 1
  • Kati i 2
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Uje
  • verande

Map