Kodra e Diellit, prane Rezidencave, shitet Duplex, kati 1 dhe i 2, bosh, siperfaqe 145 m2 me Hipoteke. Duplexi perbehet nga 3 dhoma gjumi, korridor, sallon te bollshem, aneks, 2 ballkone, 2 tualete. I gjithe Duplexi eshte i shtruar me parket.

Çmimi i shitjes 170.000 euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon me pamje panoramike
  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 1
  • Kati i 2
  • Me hipoteke
  • Parket
  • Uje
  • verande

Map