Bulevardi i ri, Siri Kodra, Rruga Gjon Mili, jepet me qera 2+1 ne katin e 3 te nje vile, mobilim bashkekohor, siperfaqe 100 m². Hyrja organizohet nga koridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambent gatimi, tualet, 3 kondicionere, ballkon, vend parkimi, dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 3 Kondicionere
  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 3
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja