Okazion!! Rruga 5-Maji, prane Shkolles “Tirana Jone”, jepet me qera Ambient si Kabinet Dentar, i kompletuar totalisht me te gjitha paisjet dhe dokumentat perkatese si klinike dentare, siperfaqe 35 m2, kati perdhe. Ambienti posedon tualet, 2 kondicionere, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, dhe ndodhet thuajse buze rruge.

Jepet me qera 37000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 kondicionere
  • Buze rruge
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati perdhe
  • Orientim me diell
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja