Zogu Zi, prane Mozaikut te Tiranes, Shitet Garsionere, e mobiluar, siperfaqe totale 40 m² me Hipoteke, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Garsionerja organizohet nga korridori hyres, ambjenti i ndenjes dhe fjetjes, kuzhina, tualeti, kondicioner, orientim me diell.

Çmimi i shitjes 57000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja