Tek Selvia, prane shkolles Servete Maci, jepet me qera Garsoniere ne katin e 4 te nje Vile 4-Kateshe, i mobiluar, siperfaqe 40 m2. Garsonierja organizohet nga dhome gjumi, ambient gatimi dhe ndenje sebashku, tualet, verande.

Jepet me qera 200 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 4
  • Orientim me diell
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Vendndodhja