Myslym Shyri, prane Max Optica, jepet Garsionere me qera, e mobiluar, siperfaqe 40 m², kati i pare ne pallat te vjeter. Garsonierja organizohet nga korridor hyres, ambient ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • E mobiluar
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja