Don Bosko, prane Kishes Katolike dhe Credinc Bank, jepet Garsionere me qera, e mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 43 m2, kati i 6 me ashensor, ambjent ndenje dhe fjetjeje, kuzhina, tualet, kondicioner. Mobilimi eshte i ri me cdo pajisje te nevojshme.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 6
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Map