Mine Peza, perballe Harry Fultz, shitet Garazh, siperfaqe 18.5 m2 me Çertifikate Pronesie, kati -2. Garazhi ndodhet ne nje zone mjaft te veshtire per parkim, dhe shitet me cmim te mire.

Çmimi i shitjes 10000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Me hipoteke

Map