Komuna Parisit, Rruga Bill Klinton, perballe Kristal Center, shitet Garazh i vecuar dhe me qepen, siperfaqe totale 25 m2 me Hipoteke.

Çmimi i shitjes 13000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • I vecuar
  • Kati perdhe
  • Me hipoteke
  • Me qepen

Map