Astir, prane 2 palmave, Garazh ne shitje me siperfaqe 32 m² me Hipoteke ne katin -1. Garazhi posedon qepen, dhe ndodhet ne nje zone mjaft problematike per vende parkimi.

Çmimi i shitjes 25000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Me hipoteke

Vendndodhja