Fresk, Rruga Shefqet Kuka, prane Big Marketit, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 119.6 m2 me Hipoteke, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi me parket, sallon ndenje, kuzhine, tualet, ballkon, kondicioner ne cdo ambjent. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ndertuar gjate viteve te fundit, me ndricim nga te katra anet, dhe garazhd. Infrastruktura ne zhvillim.
Per foto te apartamentit na kontaktoni!

Çmimi i shitjes 90000 euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon me pamje panoramike
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • kati i 5
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Parket
  • Uje

Map