Fresk, Rruga Muhamed Deliu, prane Restorant Freskut, shitet Vile 3-Kateshe, projekt per 5 kate, me siperfaqe trualli 450 m2.
Kati 0 open space, i mbyllur dhe i pa rregulluar, projektuar per njesi tregtare.
Kati i 1, organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon i bollshem, ambjent gatimi, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, verande, dhe i shtruar i gjithi me parket.
Kati i 2, organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone, verande.
Vila posedon dhe nje oborr te madh, e cila ofron mundesi te mire parkimi.

Çmimi i shitjes 360000 euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Me hipoteke
 • Open space
 • Parket
 • Tualet
 • Uje
 • verande

  Map