Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepen me qera 2 ambiente per Dyqane/Zyra te tipologjive te ndryshme tregtare, bosh, me siperfaqe 82 m² secila, kati i pare dhe i 2. Zyrat jane open space, posedojne tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, te shtruara totalisht me parket. Secili kat jepet me qera 1000 Euro ne muaj.

Jepen me qera 1000 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Buze rruge
  • Bosh
  • Fasade Xhami
  • Parket
  • Kati i 2
  • Uje

Vendndodhja