Vasil Shanto, prane shkolles, shitet Dyqan, me siperfaqe 66.5 m2 me Hipoteke, bosh, kati perdhe. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, gjithashtu ka dhe nje dhome.

Çmimi i shitjes 130000 Euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Me ashensor
  • Orientim me diell
  • Tualet
  • Uje

Map