Rruga Petro Nini Luarasi, prane Minibashkise Nr.2, shitet Ambient biznesi per Dyqan, siperfaqe 35 m2 me Hipoteke, kati perdhe gjysem bodrum. Ambienti eshte pjeserisht i mobiluar, ne gjendje shume te mire, posedon tualet, kondicioner, qepen elektrik, plus dhe nje magazine te vogel. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore dhe zone shume te frekuentuar, me fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.

Çmimi i shitjes 75000 euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Buze rruge
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • kati -1
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Tualet
  • Uje

Map