Rruga Bardhyl, prane ish-Rozafes, shitet Dyqan (ne Hipoteke e regjistruar si apartament), bosh, siperfaqe 54 m2 me Hipoteke, kati i pare ne pallat egzistues. Dyqani eshte i ngritur me 5 shkalle nga toka, i rikonstruktuar nga e para, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Çmimi i shitjes 85000 Euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

 • Bosh
 • Buze rruge
 • Drita
 • Fasade Xhami
 • I rikonstruktuar
 • Kati perdhe
 • Me hipoteke
 • Pallat egzistues
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Map