Qyteti Studenti, Rruga Pjeter Budi, prane Kompleksit Ana, shitet Dyqan me siperfaqe totale 30 m², siperfaqe e brendshme 24 m² me Hipoteke, pjeserisht i mobiluar, kati 0. Dyqani posedon tualet, verande me siperfaqe 6 m², me punime cilesore, dhe fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.

Çmimi i shitjes 34500 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Pallati i ri
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Tualet
  • Uje

Map