Myslym Shyri, prane tregut Çam, shitet Dyqan me siperfaqe totale 45 m2, dhe siperfaqe e brendshme 41.85 m2 me Hipoteke, bosh, kati perdhe ne pallat egzistues. Dyqani posedon, depo, tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.

Çmimi i shitjes 105000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • depo
  • Drita
  • Kati perdhe
  • Me hipoteke
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja