Misto Mame, pallatet Çabej, prane Big Marketit, Shitet Dyqan i tipologjise duplex, bosh, kati 1, me siperfaqe 40 m² me Hipoteke. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme.

Çmimi i shitjes 35000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Me hipoteke
  • Pallat te ri
  • Tualet
  • Uje

Map