Misto Mame, Kompleksi Tirana Golden Park, Shitet Dyqan, siperfaqe 70 m² ne Proces Hipotekimi, kati perdhe. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Çmimi i shitjes 90000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Kondicioner
  • Proces hipotekimi
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja