Mine Peza, perballe Harry Fultz, Shitet Dyqan, bosh, siperfaqe 93 m² me Hipoteke, kati perdhe. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, open space, me sistem aspirimi dhe kondicionimi.

Çmimi i shitjes 160000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Me hipoteke
  • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi
  • Tualet
  • Uje

Map