Fresk, Rruga Muhamet Deliu, prane BunkArt 1, shitet Ambient per Dyqan, me siperfaqe 190 m2 me Hipoteke, plus 100 meter per lulishte dhe 100 meter verande. Ambienti ndodhet buze rruge ne nje kompleks pallatesh.

Çmimi i shitjes 418000 euro.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Map