Don Bosko, prane Bujtines se Gjelit, Shitet Dyqan, i kompletuar totalisht dhe gati per pune si Bar Kafe, siperfaqe totale 64 m2, dhe siperfaqe 32 m2 me Hipoteke, kati i pare. Dyqani posedon, tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.

Çmimi i shitjes 55000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • E mobiluar
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Me hipoteke
  • Tualet
  • Uje

Map