Astir, prane Bar Bohem, Shitet Ambient per Dyqane te ndryshme, i mobiluar dhe gati per pune, siperfaqe 100 m2 me Kontrate Porosie direkt nga ndertuesi. Ambienti eshte i tipologjise Duplex, posedon ambient te jashtem te mbuluar me tende, tualet, pjesen e kuzhines, sistem aspirimi, kondicionimi, sistem kamerash, alarmi dhe trefazor.

Çmimi i shitjes 120000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • Buze rruge
 • Drita
 • E mobiluar
 • Kontrate porosie
 • Sistem alarmi
 • Sistem aspirimi
 • Sistem kamerash
 • sistem kondicionimi
 • Sistem trefazor
 • Tualet
 • Uje

Map