21-Dhjetori, afer bar Oslo, shitet Dyqan i pershtatshem per cdo lloj biznesi, bosh, siperfaqe 50 m² me Hipoteke, kati 0 ne pallat te ri. Dyqani posedon tualet, fasade te madhe xhami dhe me hapje elektronike.

Çmimi i shitjes 160000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja