Vasil shanto, prane Hotel Diplomat, jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe 130 m², kati perdhe. Dyqani posedon 2 ambiente, tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. I pershtatshem per klinike dentare, klinike mjekesore, zyre avokatie, etj.

Jepet me qera 1000 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Kati perdhe
  • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi
  • Tualet
  • Uje

Map