Rruga Fortuzi, prane Ministrise se Drejtesise, jepet Dyqan me qera i pershtatshem per cdo lloj biznesi, bosh, siperfaqe 45 m2, kati i pare. Dyqani posedon tualet, depo, ballkon, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, dhe mbyllet me qepen.

Jepet me qera 35000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Buze rruge
  • depo
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja