Myslym Shyri, jepet me qera Dyqan duplex, bosh, siperfaqe totale 130 m², kati 1 dhe 2, ne pallat egzistues. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, e mire investuar dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 1100 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • Bosh
 • Buze rruge
 • Drita
 • Fasade Xhami
 • I rikonstruktuar
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Pallat egzistues
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Map