Kinostudio, prane Komisariatit te Policise, jepet me qera Dyqan, bosh, siperfaqe 150 m², kati i 1. Dyqani posedon tualet, open space, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, sistem aspirimi dhe kondicionimi. Dyqani eshte i pershtatshem per banka, parukeri, klinike dentare, bar kafe etj

Jepet me qera 1500 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi
  • Tualet
  • Uje

Map