Kinostudio, prane Komisariatit te Policise, jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe 200 m², kati perdhe. Dyqani posedon tualet, open space, sistem asprimi dhe kondicionimi, ambient te jashtem, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 1300 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Open space
  • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja