Don Bosko, prane Bujtines se Gjelit, jepet me qera Dyqan, i kompletuar totalisht dhe gati per pune si Bar Kafe, siperfaqe 64 m2, kati i pare. Dyqani posedon, tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi.

Jepet me qera 30000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • Open space
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja