Bllok, buze rruges kryesore, jepet me qera Dyqan, siperfaqe 280 m2, plus 40 m2 magazine dhe dhome frigoriferike. Ambienti ofron mundesi te mire per biznes pasi ndodhet fare prane buze rruges kryesore, si dhe ka edhe 100 m2 parking privat.

Jepet me qera 4500 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Open space
  • Orientim jug-lindje
  • Sistem qendror ngrohje
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Vendndodhja