Astir, prane Bar Bohem, jepet me qera Ambient per Dyqane te ndryshme, i mobiluar dhe gati per pune, siperfaqe 100 m2. Ambienti eshte i tipologjise Duplex, posedon ambient te jashtem te mbuluar me tende, tualet, pjesen e kuzhines, sistem aspirimi, kondicionimi, sistem kamerash, alarmi dhe trefazor.

Jepet me qera 50000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Buze rruge
  • Drita
  • E mobiluar
  • Sistem alarmi
  • Sistem aspirimi
  • Sistem kamerash
  • sistem kondicionimi
  • Sistem trefazor
  • Tualet
  • Uje

Map