21-Dhjetori, afer bar Oslo, jepet me qera Dyqan i pershtatshem per cdo lloj biznesi, bosh, siperfaqe 50 m², kati 0 ne pallat te ri. Dyqani posedon tualet, fasade te madhe xhami dhe me hapje elektronike.

Jepet me qera 700 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja