Bulevardi Gjergj Fishta, prane NSHRAKU-t, shitet apartament 2+1 i mobiluar, siperfaqe 120 m2 me Hipoteke, kati i 11 me ashensor. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon modern me oxhak, kuzhine, 2 tualete, ballkon, kondicioner. I gjithe apartamenti eshte i mire investuar dhe i shtruar me parket.

Çmimi i shitjes 144000 euro.

 

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon me pamje panoramike
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Map