Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Dyqan, bosh, siperfaqe 70 m2, kati 0 pallat i ri. Ambjenti sherben per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si, furre buke, lavanderi, pasticeri, zyra te ndryshme etj. Ambjenti posedon fasade xhami, tualet, open space, dhe ndodhet ne nje zone mjaft te preferueshme.

Jepet me qera 60000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Open space
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja