Bulevardi “Deshmoret e Kombit”, prane Kullave Binjake, jepet me qera ambjent per zyra, bosh, siperfaqe 260 m2, kati i 2 me ashensor. Hyrja perbehet nga 2 ambiente, open space, tualet, kondicioner, fasade xhami, mundesi e mire reklamimi dhe ndarjeje te ambjentit.

Jepet me qera 3.000 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Tualet
  • Uje

    Map