Bulevardi Bajram Curri, perballe Ures Tabakeve, jepen me qera dy ambjente, kryesisht per Dyqane, siperfaqe 66 m2 secila, hyrje me vehte, kati i 1 buze rruge. Ambjentet ofrojne lehtesi sherbimi dhe mundesi te mire reklamimi pasi posedojne fasade xhami, dhe me nga dy tualete secili ambjent.

Jepen me qera 75.000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Open space
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja