Bllok, prane ish-Kinema Agimi, shitet 2+1, i mobiluar, siperfaqe 112 m2 me hipoteke, kat 3 ne pallat te ri pa ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, ambient gatimi, sallon ndenje, banjo me dritare, 2 kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Çmimi i shitjes 179.200 euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 kondicionere
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 3
  • Me hipoteke
  • Pallat te ri
  • Tualet
  • Uje

Map