Rruga Ndre Mjeda, prane Kompleksit STAR, Shiten apartamente 2+1, ne ndertim e siper, siperfaqe totale 101.2 m² dhe siperfaqe e brendshme 85.8 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati 2, 3, 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamentet organizohen nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete,  depo, ballkon.

Çmimi i shitjes 95000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Bosh
 • depo
 • Dokumenta te rregullta nga firma
 • Drita
 • Kati i 2
 • Kati i 3
 • kati i 4
 • Me ashensor
 • Pallat te ri
 • Uje

  Vendndodhja