Yzberisht, prane Big Market, shitet apartament 3+1 (aktualisht i adoptuar ne 2+1 me kuzhine me vehte), i mobiluar dhe arreduar ne menyre moderne, siperfaqe 123.5 m²me Hipoteke, kati i 6 ne pallat te ri me 2 ashensor. Apartamenti aktualisht organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, soxohorno e madhe, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner.

Çmimi i shitjes 90.000 Euro i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 kondicionere
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 6
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Uje

Map