Rruga e Kavajes, prane Condor Center, shitet apartament 3+1, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 209 m2 me Hipoteke, kati i 9 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, garderobe, kuzhine, 2 tualete, lavanderi, kondicioner, oxhak, 2 ballkone, depo dhe nje verande te bollshme. I gjithe apartamenti eshte i mire investuar dhe i shtruar me parket cilesor.

Çmimi i shitjes 300000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Ballkone
 • 2 Tualete
 • depo
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • oxhak
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Uje
 • verande

  Map