Mezez, prane Top Chanel, Shitet apartament 3+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 120 m² me Hipoteke Karabinaje, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Çmimi i shitjes 59000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • Hipoteke Karabinaje
  • I mobiluar shume mire
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Vendndodhja