Rruga 5 Maj, prane qendres Concord, jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar, siperfaqe 130 m², kati i 5 ne pallat te ri me ashnesor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner ne cdo dhome, dhe i shtruar i gjithi me parket. Apartamenti posedon dhe parkim me çmim ekstra.

Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 2 Ballkone
 • 2 Tualete
 • Drita
 • E mobiluar
 • kati i 5
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Uje

Vendndodhja