Kompleksi Touch of the Sun, jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 180 m2, kati 3 ne pallat te ri. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, ballkon, orientim me diell. Apartamenti ndodhet ne periferi te Tiranes, ne nje kompleks ku do shijoni qetesine, sigurine dhe komoditetin e kerkuar.
Ne kete rezidence do te mund te shfrytezoni pishinen, kendin e lojrave per femijet tuaj, sallen e argetimit, kinemane, sallen e konferencave etj.

Jepet me qera 1200 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Pallati i ri
  • Parket

Vendndodhja