Bulevardi Zhan D’Ark, prane shkolles Ismail Qemali, jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 158 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt dhe i shtruar i gjithi me parket. Posedon 3 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, nje ballkon te madh qe lidh sallonin me njeren nga dhomat e gjumit, 2 tualete. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Jepet me qera 1100 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Ballkon me pamje panoramike
  • Drita
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Map