Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme, jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar, siperfaqe 100 m², kati i 6 ne pallat te ri. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 350 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 6
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Vendndodhja