Rruga e Elbasanit, prane ETC, jepet me qera apartament 2+1, bosh, me kundrabufe, siperfaqe 70 m2, kati i 4 ne nje pallat ekzistues. Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per Zyra. Apartamenti organizohet ne 3 ambiente pune, tualet dhe 2 ballkone. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

Jepet me qira 40000 leke ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • kati i 4
  • Orientim me diell
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja