Myslym Shyri, prane ish Ekspozites, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe totale 134 m2, 120 m2 me Hipoteke, kati i 5 me 2 ashensore. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit me vehte, 2 dhoma gjumi, dhome garderrobe ose studio, 3 ballkone, 2 tualete, depo, kondiconer, orientim me diell nga Jugu. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket dhe me punime shume cilesore.

Cmimi i shitjes 175000 euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Tualete
 • depo
 • garderrobe
 • kati i 5
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Pjeserisht i mobiluar
 • Uje

  Map